Splitsko-makarski nadbiskupi
1. 1., svetkovina Marije Bogorodice
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje sa zazivom Duha Svetoga na početku nove građanske godine
5. 1., Druga nedjelja po Božiću
* Split – Škrape, predvodio euharistijsko slavlje te krstio osmo dijete u obitelji Prološčić i osmo dijete u obitelji Lovrić
6. 1., Bogojavljenje
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje
9. 1.
* Makarska – Franjevački samostan, predvodio misu zadušnicu za pokojnoga fra Petra Rastočića
11. 1.
* Ordinarijat, sjednica Pastoralnoga vijeća
14. 1.
* Ordinarijat, sjednica biskupa Splitske metropolije
15. 1.
* Zadar, sudjelovao na proslavi sv. Stošije, zaštitnice Zadarske nadbiskupije
18. 1.
* Ordinarijat, sjednica Prezbiterskoga vijeća
19. 1., Gospa Ranjena
* Konkatedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje
20. 1.
* Mlinište, predvodio misu zadušnicu za pokojne roditelje
21. 1.
* Katedrala, predvodio misu za jedinstvo kršćana
25. 1., Obraćenje sv. Pavla
* Split – Pujanke, predvodio svečano euharistijsko slavlje
27. 1.
* Zagreb, izvanredno plenarno zasjedanje HBK
28. – 30. 1.
* Zagreb, sudjelovao na Teološko-pastoralnom tjednu
29. 1.
* Zagreb, sjednica Vijeća HBK za sjemeništa i duhovna zvanja
2. – 3. 2.
* Dubrovnik, sudjelovao na proslavi sv. Vlaha, zaštitnika Grada i Biskupije
4. 2.
* Dubrovnik, sjednica biskupa Splitske metropolije
9. 2.
* Kotor, sudjelovao na proslavi sv. Tripuna, zaštitnika Grada i Biskupije
11. 2., Gospa Lurdska
* Ordinarijat, primio koordinatore zajednica Obnove u Duhu Svetome
* KBC Firule, predvodio euharistijsko slavlje za bolesnike i osoblje Bolnice
13. 2.
* Ordinarijat, primio predstavnike Djela Marijina iz Splita
16. 2., Šesta nedjelja kroz godinu
* Svećenički dom, posjetio svećenike te predvodio euharistijsko slavlje
19. 2.
* Trilj, sudjelovao na otvorenju Vjeronaučne olimpijade za osnovne i srednje škole na nadbiskupijskoj razini
21. – 22. 2.
* Đakovo, sudjelovao na susretu odgojitelja bogoslovija Crkve u Hrvata
23. 2., Sedma nedjelja kroz godinu
* Split – Mejaši, predvodio euharistijsko slavlje i krstio peto dijete u obitelji Prodan
26. 2.
* Banja Luka (BiH), redovito plenarno zasjedanje HBK i BK BiH
28. 2.
* Imotski, sudjelovao na proslavi 100. rođendana fra Vjeke Vrčića
1. 3.
* Vrlika, pastirski pohod
2. 3., Osma nedjelja kroz godinu
* Zelovo, pastirski pohod
5. 3., Pepelnica
* Sjemenište, predvodio euharistijsko slavlje za sjemeništarce i gimnazijalce te blagoslovio nove postaje križnoga puta
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje
6. 3.
* Potravlje, pastirski pohod
7. 3.
* Hrvace, pastirski pohod
8. 3.
* Sjemenište, nazočio Nadbiskupijskome stručnom skupu za vjeroučitelje
9. 3., Prva korizmena nedjelja
* Vrboska (otok Hvar), predvodio svečano euharistijsko slavlje i procesiju u sklopu proslave 400. obljetnice čašćenja Čudotvornoga Svetog Križa
10. 3.
* Ordinarijat, primio predstavnike Rotary Cluba iz Splita
11. 3.
* Ordinarijat, primopredaja službe generalnoga vikara Nadbiskupije
12. 3.
* Vepric, korizmena duhovna obnova svećenika Nadbiskupije
* Ordinarijat, primio Esteru Mladineo, buduću karmelićanku u Ávili
13. 3.
* Kamensko, pastirski pohod
* Tijarica, pastirski pohod
14. 3.
* Ordinarijat, primio s. Gabriellu Tettamanzi, generalnu poglavaricu Službenicâ milosrđa (anćelâ)
* Bajagić, pastirski pohod
15. 3.
* Gljev, pastirski pohod
* Gala, pastirski pohod
16. 3., Druga korizmena nedjelja
* Katuni, misa zadušnica i pogreb don Ante Balića
17. 3.
* Konkatedrala, predvodio euharistijsko slavlje na obljetnicu smrti nadbiskupa Frane Franića i nadbiskupa Ante Jurića
18. 3.
* Ordinarijat, primio kandidate za lektorat i akolitat
19. 3., sv. Josip
* Split – samostan Sv. Ane, predvodio euharistijsko slavlje
* Dugi Rat, predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje
20. 3.
* CBS, predvodio svečano euharistijsko slavlje s primanjem petorice bogoslova među kandidate za đakonat i prezbiterat na naslov Nadbiskupije
21. 3.
* Otok, pastirski pohod
22. 3.
* CBS, u sklopu susreta roditelja i župnika predvodio svečano euharistijsko slavlje s postavljanjem petorice lektora i dvojice akolita
* Trilj, pastirski pohod
23. 3., Treća korizmena nedjelja
* Čaporice, pastirski pohod
25. 3., Navještenje Gospodinovo
* Sjemenište, predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Split – samostan Sestara milosrdnica, predvodio euharistijsko slavlje
26. 3.
* Donji Dolac, predvodio euharistijsko slavlje za žrtve pokolja 1944.
27. 3.
* Zagreb, Stalno vijeće HBK
28. 3.
* Ruda, boravio u pastirskom pohodu te predvodio euharistijsko slavlje za žrtve pokolja 1944.
29. 3.
* Voštane, boravio u pastirskom pohodu te predvodio euharistijsko slavlje za žrtve pokolja 1944.
* Grab, boravio u pastirskom pohodu te kod spomenika u Krivodolu predvodio euharistijsko slavlje za žrtve pokolja 1944.
30. 3., Četvrta korizmena nedjelja
* Gardun, pastirski pohod
* Vojnić, pastirski pohod
31. 3.
* Košute, pastirski pohod
1. 4.
* Zasiok, pastirski pohod
* Bitelić, pastirski pohod
2. 4.
* Karakašica, pastirski pohod
* Glavice, pastirski pohod
3. 4.
* Čitluk – Jasensko, pastirski pohod
* Brnaze, pastirski pohod
4. 4.
* Sinj, pastirski pohod
5. 4.
* Split – Palača Milesi, otvaranje Dana kršćanske kulture
* Lučani, pastirski pohod
6. 4., Peta korizmena nedjelja
* Makarska – Kraljica Mira, predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Makarska – Sv. Marko, predvodio svečano euharistijsko slavlje
7. 4.
* Turjaci, pastirski pohod
8. 4.
* Ugljane, pastirski pohod
10. 4.
* Katedrala, koncelebrirao na svečanom euharistijskom slavlju koje je predvodio kardinal Christoph Schönborn za sudionike bečkoga nadbiskupijskog hodočašća stopama svetoga Pavla
11. 4.
* Split – Marjan, predmolio križni put grada Splita te predvodio euharistijsko slavlje kod crkvice Gospe od Sedam Žalosti
13. 4., Nedjelja Muke Gospodnje
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje te otvorio svečano četrdesetosatno klanjanje (kvarantore)
* Katedrala, popodne sudjelovao na uri klanjanja
15. 4., Veliki utorak
* Ordinarijat, primio publicista Bernharda Meusera, ovogodišnjega dobitnika nagrade „Andrija Buvina“
* Ordinarijat, sudjelovao u zatvaranju Dana kršćanske kulture te dodijeli nagrade „Andrija Buvina“
16. 4., Velika srijeda
* Ordinarijat, predstavljanje Uskrsne poruke i susret s medijskim djelatnicima
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje te zaključio kvarantore
17. 4., Veliki četvrtak
* Katedrala, predvodio svečanu koncelebriranu Misu posvete krizme i blagoslova bolesničkoga ulja te se susreo sa svećenicima u Sjemeništu
* Katedrala, predvodio Misu Večere Gospodnje s obredom pranja nogu
18. 4., Veliki petak
* Katedrala, predvodio Liturgiju Muke Gospodnje
19. 4., Velika subota
* Ordinarijat, primio predstavnice redovnica koje djeluju u Nadbiskupiji te im čestitao Uskrs
* Svećenički dom, posjetio umirovljene i bolesne svećenike te im čestitao Uskrs
20. 4., Uskrsnuće Gospodinovo
* Katedrala, predvodio Vazmeno bdjenje
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Split – Zatvor, predvodio euharistijsko slavlje za osobe lišene slobode
22. 4.
* Zagreb, Stalno vijeće HBK
23. 4.
* Split – samostan Službenica milosrđa, sudjelovao na otvorenju simpozija hrvatskih profesora teologije i filozofije
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje na 800. obljetnicu postavljanja vratnica Katedrale koje je izradio Andrija Buvina
* Split – Palača Skočibučić-Lukaris, otvorio izložbu „Vratnice splitske katedrale 1214. – 2014.“
* Split – Samostan Sv. Klare, posjetio sestre klarise i čestitao Uskrs
* Split – Muzej grada Splita, otvorio izložbu učeničkih radova Škole za dizajn, grafiku i održivu gradnju povodom 800 godina vratnica splitske katedrale
24. 4.
* Trogir – Samostan Sv. Nikole, posjetio sestre benediktinke i čestitao Uskrs
26. 4.
* Dubrovnik – luka Gruž, u sklopu Susreta hrvatske katoličke mladeži koncelebrirao na svečanom euharistijskom slavlju koje je predvodio dubrovački biskup Mate Uzinić
27. 4., Druga vazmena nedjelja
* Čilipi, predvodio euharistijsko slavlje za sudionike Susreta hrvatske katoličke mladeži smještene u župi Sv. Nikole
30. 4.
* Ordinarijat, primio s. Zdravku Gverić, vrhovnu poglavaricu Franjevki od Bezgrješne iz Šibenika
* Solin – Sveti Solinski mučenici, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
1. 5.
* Solin – Sveti Solinski mučenici, sveta krizma
2. 5.
* Metković – Sv. Nikola, predvodio euharistijsko slavlje i susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
3. 5.
* Metković, posjetio Udrugu osoba s invaliditetom „Prijatelj“
* Metković – Sv. Nikola, sveta krizma
* Drvenik Makarski, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Makarska – Sv. Marko, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
4. 5., Treća vazmena nedjelja
* Drvenik Makarski, sveta krizma
* Makarska – Sv. Marko, sveta krizma
6. 5.
* Split – HNK, sudjelovao na svečanoj sjednici Gradskoga vijeća
* Katedrala, predvodio svečanu prvu večernju svetkovine sv. Dujma
7. 5., sv. Dujam, zaštitnik Nadbiskupije i grada Splita
* Split – Obala, sudjelovao u procesiji od Katedrale do Trga dr. Franje Tuđmana i koncelebrirao na euharistijskom slavlju koje je predvodio šibenski biskup Ante Ivas
7. – 8. 5.
* Ordinarijat, zasjedanje biskupa Splitske metropolije
8. 5.
* Trogir – Plano, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
10. 5.
* Trogir – Plano, sveta krizma
* Zmijavci, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Vinjani, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
11. 5., Četvrta vazmena nedjelja
* Zmijavci, sveta krizma
* Vinjani, sveta krizma
13. – 15. 5.
* Zagreb, redovito proljetno zasjedanje HBK
16. 5., sv. Ivan Nepomuk, zaštitnik grada Omiša
* Omiš – Sv. Mihovil, predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje
* Živogošće, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
17. 5.
* Živogošće, sveta krizma
* Gala, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Otok, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
18. 5., Peta vazmena nedjelja
* Gala, sveta krizma
* Otok, sveta krizma
19. 5.
* Ordinarijat, primio s. Klaru Šimunović, vrhovnu poglavaricu Školskih sestara franjevki
21. 5.
* Vepric, Svećenički dan Splitsko-makarske nadbiskupije
23. 5.
* Lokva Rogoznica, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Brela, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
24. 5.
* Split – Sv. Frane na Obali, sveta krizma
25. 5., Šesta vazmena nedjelja
* Lokva Rogoznica, sveta krizma
* Brela, sveta krizma
26. 5.
* Split – hotel Bellevue, javljao se na donacijski telefon u sklopu humanitarne akcije „Hrvatska pomaže“ za stradale u poplavama
27. 5.
* Ordinarijat, primio splitsko-dalmatinskoga župana Zlatka Ževrnju, franjevačkoga provincijala fra Joška Kodžomana, sinjskoga gvardijana fra Petra Klapeža, zamjenika sinjskoga gradonačelnika Zlatka Ugrina te upravu Viteškog alkarskog društva Sinj radi dogovora proslave 300. obljetnice pobjede pod Sinjem
* Split – Sućidar, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
28. 5.
* Kaštel Gomilica, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
29. 5., Uzašašće Gospodinovo
* Solin – Sv. Kajo, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
30. 5.
* Zagreb, nazočio proslavi Dana Hrvatskoga katoličkog sveučilišta
* Zagreb, sudjelovao na susretu pročelnika Kongregacije za katolički odgoj kardinala Zenona Grocholewskog s biskupima HBK te čelnicima katoličkih osnovno-, srednjo- i visokoškolskih ustanova
31. 5.
* Split – Sućidar, sveta krizma
1. 6., Sedma vazmena nedjelja
* Solin – Sv. Kajo, sveta krizma
* Kaštel Gomilica, sveta krizma
2. 6.
* Zagreb, susret biskupa HBK s provincijalima HKVRPP
* Zagreb, izvanredno plenarno zasjedanje HBK
3. 6.
* Ordinarijat, primio polaznike XVI. naraštaja Hrvatskog vojnog učilišta „Ban Josip Jelačić“
4. 6.
* Ordinarijat, primio fra Josipa Blaževića, provincijala franjevaca konventualaca
* Katedrala, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
4. 6.
* Split, sudjelovao na proslavi 40. obljetnice osnutka Sveučilišta u Splitu
* Split - Neslanovac, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
6. 6.
* Ordinarijat, primio dr. Judith Reisman s pratnjom
8. 6., Pedesetnica – Duhovi
* Split – Neslanovac, sveta krizma
* Katedrala, sveta krizma
11. 6., sv. Nofar, pustinjak
* Kaštel Štafilić – Veli Bijać, predvodio euharistijsko slavlje
12. 6.
* Komin, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
13. 6., sv. Antun Padovanski
* Komin, predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje te podijelio sakrament svete krizme
* Split – Poljud, predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje
14. 6.
* KBF, sudjelovao na stručnom skupu odgojiteljica u vjeri
* Sjemenište, predvodio euharistijsko slavlje na nadbiskupijskom susretu ministranata
* Ostrvica, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
15. 6., Presveto Trojstvo
* Ostrvica, sveta krizma
* Studenci, misa zadušnica i pogreb don Ivana Bilića
16. 6.
* Katedrala, predvodio misu zahvalnicu na kraju akademske godine za sveučilišnu zajednicu
17. 6.
* Ordinarijat, primio pobjednike Katoličke malonogometne lige
19. 6., Tijelovo
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje i ophod po Peripteru
20. 6.
* Kaštel Novi, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
22. 6., Dvanaesta nedjelja kroz godinu
* Kaštel Novi, sveta krizma
23. 6.
* Ordinarijat, primio buduće mladomisnike
24. 6., Rođenje sv. Ivana Krstitelja
* Ričice, predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje
* Split – Trstenik, predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje
27. 6., Presveto Srce Isusovo
* Split – Sveti Križ, predvodio euharistijsko slavlje na 40. obljetnicu posvete Družbe sestara služavki Maloga Isusa Presvetom Srcu
28. 6., Bezgrješno Srce Marijino
* Katedrala, podijelio sveti red prezbiterata četvorici đakona Splitsko-makarske nadbiskupije, jednome franjevcu Provincije Presvetog Otkupitelja te jednome pavlinu Hrvatske pavlinske provincije
29. 6., sv. Petar i Pavao
* Cista Provo, sveta krizma
30. 6. – 3. 7.
* Livno – Kuća Djeteta Isusa, sudjelovao na duhovnim vježbama za svećenike zaređene proteklih deset godina
3. 7.
* CBS, predvodio svečano euharistijsko slavlje na završetku odgojne godine
13. 7.
* Zagvozd, predvodio euharistijsko slavlje s posvetom oltara
13. – 19. 7.
* Nadbiskupijsko hodočašće bračnih parova u Rim
21. 7.
* Ordinarijat, primio sudionike nadbiskupijskoga hodočašća bračnih parova
2. 8.
* Imotski – predvodio svečano euharistijsko slavlje na spomen Gospe od Anđela, zaštitnice grada Imotskog i cijele Imotske krajine
3. 8.
* Strizirep - pastirski pohod
* Vrpolje - pastirski pohod
* Sinj - prisustvovao tradicionalnom natjecanju sinjske alke
7. 8.
* Split, Sućidar – dočekao grupu djece sa poplavljenih područja smještenih po obiteljima na Sućidru, te predvodio euharistijsko slavlje
9. 8.
* Solin, Gospa od Otoka – predvodio euharistijsko slavlje za hodočašće mladih Splitsko-makarske nadbiskupije Gospi Sinjskoj
11. 8., sv. Klara
* Split – posjetio klarise za njihovu svetkovinu sv. Klare i predvodio euharistijsko slavlje
14. 8.
* Ordinarijat – primio fra Juru Šarčevića, novoizabranog provincijalnog ministra Hrvatske kapucinske provincije sv. Leopolda Bogdana Mandića
15. 8., Uznesenje BDM – Velika Gospa
* Sinj – predvodio ophod i svečano euharistijsko slavlje o svetkovini Velike Gospe
* Split – predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje u svetištu Gospe od Pojišana
17. 8.
* Podgora – predvodio svečano euharistijsko slavlje o spomenu zaštitnika sv. Vicenca i 250. obljetnici crkve Svih Svetih
25. 8.
* Split - sudjelovao na otvaranju Katehetske ljetne škole u Nadbiskupskom sjemeništu
25. – 28. 8.
* Potoci (BiH) – sudjelovao na permanentnom obrazovanju za mlađe svećenike Splitske metropolije i Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja
31. 8.
* Drvenik Mali – predvodio euharistijsko slavlje posvete oltara i blagoslova crkve
7. 9.
* Vepric – predvodio euharistijsko slavlje i procesiju sa svijećama uoči blagdana Rođenja BDM
8. 9., Rođenje BDM (Mala Gospa)
* Solin – predvodio svečano euharistijsko slavlje i procesiju povodom blagdana Rođenja BDM
* Solin – predvodio večernje euharistijsko slavlje
11. 9.
* Split – Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje i podijelio kanonske mandate vjeroučiteljima
12. 9.
* Split – samostan sv. Dominika – nazočio otvorenju XXX. Redovničkih dana u Splitu
15. 9.
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
16. – 18. 9.
* Novigrad – kao predsjednik Vijeća HBK-a za sjemeništa i duhovna zvanja sudjelovao na susretu animatora za duhovnih zvanja
21. 9.
* Split – palača Milesi – sudjelovao na danima književne manifestacije dvadesetšeste Knjige Mediterana
24. 9.
* Vepric – sudjelovao na Studijskom danu svećenika Splitsko-makarske nadbiskupije
25. 9.
* Split – Gospa od zdravlja - predvodio euharistijsko slavlje za srednjoškolce grada Splita
27. 9., sv. Vinko Paulski
* Split – predvodio euharistijsko slavlje prigodom posvete oltara i blagoslova kapelice u samostanu sestara milosrdnica
28. 9., Dvadesetšesta nedjelja kroz godinu
* Šibenik – sudjelovao u večernjem bogoslužju uoči sv. Mihovila
29. 9., sv. Mihovil, Gabriel i Rafael, ark.
* Šibenik – sudjelovao na euharistijskom slavlju i procesiji prigodom proslave sv. Mihovila, zaštitnika grada Šibenika
30. 9., sv. Jeronim
* Split – CBS, predvodio svečano euharistijsko slavlje prigodom blagdana sv. Jeronima i početka nove odgojne godine
1. 10.
* KBF, predvodio euharistijsko slavlje na početku nove akademske godine
1. – 2.10.
* Hvar, sudjelovao na proslavi sv. Stjepana
4. 10., sv. Franjo Asiški
* Split – Lovret, predvodio euharistijsko slavlje povodom stote obljetnice prisustva školskih sestara franjevki u Splitu
5. 10., XXVII. nedjelja kroz godinu
* Seget Donji, predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje povodom svetkovine Gospe od Ružarija i 450-te obljetnice utemeljenja Segeta
6. 10.
* Split – Sjemenište, predvodio euharistijsko slavlje i sudjelovao na otvorenju nove sezone Katoličke malonogometne lige (KMNL)
8. 10.
* Split – Sjemenište, posjetio odgojitelje i pitomce splitskog sjemeništa, te predvodio euharistijsko slavlje u sjemenišnoj kapelici
9. 10.
* Split – Katedrala, predvodio euharistijsko slavlje za sudionike VIII. Međunarodnog znanstvenog simpozija crkvenih pravnika
16. 10.
* Split – Studentski dom Kampus, predvodio euharistijsko slavlje i zaziv Duha Svetoga povodom početka nove akademske godine
17. 10.
* Split – Sustipan, predvodio euharistijsko slavlje povodom 200. obljetnice izgradnje crkve
18. 10., sv. Luka
* Trnbusa – predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje povodom proslave sv. Luke i 100. obljetnice župne crkve
* Kocunar – predvodio euharistijsko slavlje i procesiju povodom proslave sv. Luke i 20. obljetnice osnutka župe
19. 10., XXIX. nedjelja kroz godinu
* Split – Visoka, predvodio euharistijsko slavlje i blagoslovio nove orgulje, te sudjelovao na kolaudaciji
21. – 23. 10.
* Zagreb – sudjelovao na XLIX. plenarnom zasjedanju HBK
23. – 24. 10.
* Split – KBF, sudjelovao na XX. međunarodnom teološkom simpoziju
26. 10., XXX. nedjelja kroz godinu
* Split – Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje za sudionike prve volonterske akcije „72 sata bez kompromisa“ u organizaciji Studentskog katoličkog centra u Splitu (SKAC_St)
1. 11., Svi sveti
* Split - Lovrinac, predvodio svečano euharistijsko slavlje, te procesiju i obrede kod središnjeg križa
2. 11.
* Vidonje, na Spomen svih vjernih mrtvih predvodio euharistijsko slavlje
5. 11.
* Ordinarijat, predsjedao susretu svećenika cetinskog dekanata
8. 11.
* Metković, predvodio sprovod pokojnog don Fabijana Veraje
9. 11., Posveta Lateranske Bazilike
* Čaporice, posvetio obnovljenu župnu crkvu
14. 11.
* Trogir – Katedrala, predvodio svečanu procesiju i predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom svetkovine sv. Ivana Trogirskog, zaštitnika Grada
15. 11.
* Mlinište – predsjedao euharistijskim slavljem za pokojne roditelje
17. 11.
* Ordinarijat, primio kandidate za sveti red đakonata
18. 11.
* Split – Vukovarska ulica, prisustvovao paljenju svijeća i molitvi u spomen na pad grada Vukovara
* Konkatedrala, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom obljetnice pada Vukovara
19. 11.
* Ordinarijat, primio predsjedništvo Matice hrvatske
* Ordinarijat, primio stipendiste Caritasa i uručio im stipendije
20. 11.
* Ordinarijat, primio katehiste Neokatekumenskog puta
* CBS, predvodio euharistijsko slavlje prigodom ispovijesti vjere i obećanja kandidata za đakonat, te uručio darove kandidatima
21. 11.
* Split – Gospa od Zdravlja, predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Makarska – sv. Marko, predvodio svečanu procesiju i euharistijsko slavlje prigodom svetkovine sv. Klementa, zaštitnika Grada
22. 11.
* Ordinarijat, predsjedao redovitom sjednicom Prezbiterskog vijeća
23. 11., Isus Krist – Kralj svega stvorenoga
* Katedrala, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem tijekom kojega je podijelio sveti red đakonata petorici bogoslova – trojici dijecezanskih na naslov splitsko-makarske nadbiskupije i dvojici franjevaca provincije Presvetog Otkupitelja
24.-28. 11.
* Rim, na službenom putovanju tijekom kojega se susreo s papom Franjom na općoj audijenciji
29. 11.
* Ordinarijat, predsjedao redovitom sjednicom Pastoralnog vijeća
* Split – Dobri, Samostan sestara Službenica milosrđa (anćela), predvodio bdijenje uoči otvaranja Godine posvećenog života
30. 11., Prva nedjelja došašća
* Split – Varoš (sv. Manda), predsjedao euharistijskim slavljem
3. 12.
* Sinj – sudjelovao u adventskoj duhovnoj obnovi svećenika Splitsko-makarske nadbiskupije
6. 12., sv. Nikola
* Trogir – samostan Sv. Nikole, predvodio svečano euharistijsko slavlje u sklopu proslave 950. obljetnice utemeljenja ženskoga benediktinskog samostana
7. 12. Druga nedjelja došašća
*Split, Trstenik – predvodio euharistijsko slavlje
*Split, Mejaši – predvodio euharistijsko slavlje i krstio petoro djece
8. 12. Bezgrešno začeće BDM
*Split, CBS – predvodio svečano euharistijsko slavlje povodom svetkovine Zaštitnice CBS-a i nazočio popodnevnoj svečanoj akademiji
9. – 10. 12.
* Zagreb, sudjelovao na izvanrednom plenarnom zasjedanju HBK
* Zagreb, sudjelovao na stalnom zasjedanju HBK
* Zagreb – Mirogoj, posjetio grob prvog hrvatskog predsjednika dr. Frane Tuđmana
11. 12.
* Split, Škrape – slavio svetu misu zornicu
12. 12.
* Kaštel Gomilica - slavio svetu misu zornicu
* Split, Zgrada FESB-a - sudjelovao na proslavi Dana Sveučilišta
13. 12., sv. Lucija
* Kaštel Lukšić – slavio svetu misu zornicu
15. 12.
* Split, Samostan sestara Družbe službenica milosrđa (ančele) – predvodio euharistijsko slavlje povodom blagdana utemeljiteljice sv. Marije Krucifikse di Rosa
16. 12.
* Split, Pujanke – slavio svetu misu zornicu
18. 12.
* Split, Spinut – slavio svetu misu zornicu
19. 12.
* Split, Pojišan – slavio svetu misu zornicu
20. 12.
* Ordinarijat - predstavljanje Božićne poruke i susret s medijskim djelatnicima
21. 12. Četvrta nedjelja došašća
* Makarska - predvodio svečana euharistijska slavlja u župi Kraljice mira te u konkatedrali Sv. Marka
* Split, Gospa od Zdravlja - predvodio duhovnu obnovu za časne sestre grada Splita
22. 12.
* Ordinarijat - božićno primanje i čestitanje za vjernike te političke, kulturne i društvene djelatnike Grada i Županije
23. 12.
* Ordinarijat - sveta misa i susret s djelatnicima Ordinarijata
24. 12. Badnji dan
* Svećenički dom – posjetio umirovljene i bolesne svećenike
25. 12., Rođenje Gospodinovo
* Katedrala, predvodio svečanu svetu misu polnoćku s pjevanom službom čitanja
* Katedrala, predvodio svečanu danju misu
* Split – Zatvor, predvodio euharistijsko slavlje za osobe lišene slobode
26. 12., sv. Stjepan Prvomučenik
* Split – samostan Kćeri Božje ljubavi, predvodio euharistijsko slavlje i susreo se sa samostanskom zajednicom
* Split – Sustipan, predvodio svečano euharistijsko slavlje
28. 12., Svet obitelj Isusa, Marije i Josipa
* Split – Sukoišan, predvodio svečano euharistijsko slavlje
31. 12.
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje kao zahvalnicu za proteklu građansku godinu