Splitsko-makarski nadbiskupi
1. 1., Svetkovina Marije Bogorodice
* Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje sa zazivom Duha Svetoga na početku Nove godine
3. 1.
* Sinj – predvodio misu zadušnicu za pokojnog fra Šimuna Čuguru
6. 1. Bogojavljenje
* Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje
13. 1. Krštenje Gospodinovo
* Omiš – predvodio euharistijsko slavlje i krstio peto dijete u obitelji Pešić
14. 1.
* Split, Gospa od Zdravlja – predvodio misu zadušnicu za pokojnog fra Branka Mijića
15. 1.
* Zadar – koncelebrirao na euharistijskom slavlju o svetkovini sv. Stošije, zaštitnice grada Zadra
16. 1.
* Ordinarijat – sudjelovao na 6. redovitoj sjednici Pastoralnog vijeća Splitsko-makarske nadbiskupije
17. 1. Sv. Antun, opat
* Požega – sudjelovao na susretu dijela biskupa Hrvatske biskupske konferencije sa episkopima Srpske pravoslavne Crkve
18. 1.
* Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje na početku Molitvene osmine za jedinstvo kršćana
21. 1. Sv. Agneza
* Zagreb, HBK – sudjelovao na XXI. Redovitom godišnjem zasjedanju HBK i BK Bosne i Hervegovine
22. 1.
* Zagreb – prisustvovao na otvaranju 59. Teološko – pastoralnog tjedna
23. 1.
* Zagreb, HBK – sudjelovao na Izvanrednom plenarnom zasjedanju HBK
25. 1. Obraćenje sv. Pavla
* Split, Pujanke – predvodio euharistijsko slavlje
30. 1.
* Ordinarijat – predvodio sjednicu Prezbiterskog vijeća Splitsko-makarska nadbiskupije
2. – 3. 2.
* Dubrovnik – sudjelovao na festi sv. Vlaha, zaštitnika grada Dubrovnika i Dubrovačke biskupije
5. 2. Sv. Agata, dj. i mč.
* Ordinarijat – sudjelovao na susretu (nadbiskupa), župnika-mentora i odgovornih za pastoralnu godinu
* Ordinarijat – sudjelovao na susretu biskupa Splitske metropolije
6. 2. Sv. Pavao Miki i drugovi, mč.
* Ordinarijat – predvodio sjednicu dekana Splitsko-makarske nadbiskupije
7. 2.
* Ordinarijat – primio s. Miroslavu Bradicu, Časnu majku Družbe sestara sv. Vinka Paulskog i s. Mariju Radoslavu Kevo, provincijalku Provincije Naviještenja Gospodinova – Split
10. 2. Peta nedjelja kroz godinu
* Kman – pastirski pohod
11. 2. Gospa Lurdska
* Split, KBC Firule – predvodio euharistijsko slavlje
15. 2.
* Split, KBC Firule – prisustvovao proslavi Dana KBC Split
16. 2.
* Split, Sv. Križ – pastirski pohod
17. 2. Šesta nedjelja kroz godinu
* Split, Poljud – pastirski pohod
21. 2.
* Ordinarijat – primio predstavnike Hrvatske salezijanske provincije
* Ordinarijat – primio protojereja Kirka Velinskog, svećenika Makedonske pravoslavne crkve u Hrvatskoj
22. 2. Katedra svetog Petra
* Ordinarijat – primio predstavnike SKACA
* Split, Palača Milesi – sudjelovao u predstavljanju knjige „Nada koja ne postiđuje“ koju je napisao mons. Ratko Perić
23. 2. Sv. Polikarp, b. i m.
* Split, Gospa od Zdravlja – pastirski pohod
24. 2. Sedma nedjelja kroz godinu
* Split, Samostan sv. Frane – pastirski pohod
28. 2.
* Ordinarijat – primio fra Darka Teperta, vizitatora Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja
1. 3.
* Split, Manuš – pastirski pohod
2. 3.
* Split, Pojišan – pastirski pohod
3. 3. Osma nedjelja kroz godinu
* Split, Škrape – pastirski pohod
4. 3.
* Solin, OŠ Kraljice Jelene – sudjelovao na otvaranju vjeronaučne olompijade
* Split, CBS – prisustvovao na Izbornoj skupštini Hrvatskog katoličkog liječničkog društva, podružnica Split
6. 3. Pepelnica – Čista srijeda
* Split, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje
7. 3.
* Ordinarijat – primio s. Andrijanu Mirčeta, novoizabranu provincijalku splitske Provincije Navještenja Gospodinova Družbe sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog
8. 3.
* Split, Sv. Dominik – pastirski pohod
9. 3.
* Split, Spinut – pastirski pohod
10. 3.
* Split, župa Svete Obitelji – pastirski pohod
11. 3.
* Zagreb – prisustvovao proslavi 350. obljetnice Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
12. 3.
* Split, KBF – prisustvovao predstavljanju knjige „Vjere – pjesma i radost. Pisana ostavština don Marka Stanića i suvremenici o njemu“
13. 3.
* Vepric – sudjelovao na korizmenoj rekolekciji svećenika Splitsko-makarska nadbiskupije
15. 3.
* Split, Katedrala – pastirski pohod
16. 3.
* Split, Sućidar – pastirski pohod
17. 3. Druga korizmena nedjelja
* Split, Trstenik – pastirski pohod
19. 3. Sv. Josip, zaručnik BDM
* Košute – blagoslovio kapelicu i samostan „Srca Isusova i Marijina“
* Split, Brda – pastirski pohod
20. 3.
* Split, Konkatedrala – predvodio euharistijsko slavlje za pokojne nadbiskupe Franu Franića i Antu Jurića
22. 3.
* Split, Pujanke – pastirski pohod
23. 3.
* Split, Konkatedrala – pastirski pohod
24. 3. Treća korizmena nedjelja
* Split, Visoka – pastirski pohod
* Split, Sjemenište – prisustvovao akademiji povodom proslave svetkovine Blagovijesti
25. 3. Naviještenje Gospodinovo - Blagovijest
* Split, Sjemenište – predvodio euharistijsko slavlje povodom proslave svetkovine Naviještenje Gospodinova – Blagovijesti i otkrio bistu don Frane Bulića
* Split, Samostan sestara milosrdnica – predvodio euharistijsko slavlje
26. 3.
* Ordinarijat – susreo se s biskupima Splitske metropolije i profesorima Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Splitu na naslov Splitske metropolije
27. 3.
* Ordinarijat – susreo se s članovima Prvostolnog kaptola
28. 3.
* Ordinarijat – primio gosp. Dalibora Ninčevića, gradonačelnika grada Solina
29. 3.
* Ordinarijat – primio predstavnike inicijative „Hod za život“
* Split, Mejaši – pastirski pohod
30. 3.
* Split, Kocunar – pastirski pohod
31. 3. Četvrta korizmena nedjelja
* Split, Mertojak – pastirski pohod
1. 4.
* Ordinarijat – susret Velikih kancelara, dekana i prodekana s Teoloških fakulteta u Hrvatskoj
2. 4.
* Ordinarijat – primio upravu KBC-a Split
3. 4.
* Ordinarijat – primio fra Ivu Martinovića, provincijala Franjevaca trećoredaca
* Ordinarijat – primio prof. dr. sc. Dragana Ljutića, rektora Sveučilišta u Splitu
4. 4.
* CBS, Split - predvodio euharistijsko slavlje i primanje među kandidate za đakonat i prezbiterat
6. 4.
* CBS, Split - predvodio euharistijsko slavlje podjele službi lektorata i akolitata
* Palača Milesi, Split – otvorio manifestaciju „Dani kršćanske kulture“
7. 4. Peta korizmena nedjelja
* Makarska, sv. Marko - predvodio euharistijsko slavlje prigodom tradicionalnog pohoda Makarskoj uoči Uskrsa
8. 4.
* Ordinarijat – primio članove Generalnog definitorija franjevaca konventualaca
12. 4.
* Split, Neslanovac – pastirski pohod
13. 4.
* Split, Sirobuja – pastirski pohod
14. 4. Cvjetnica – Nedjelja Muke Gospodinove
*Katedrala - predvodio euharistijsko slavlje te započeo četrdesetosatno klanjanje (kvarantore)
*Katedrala - sudjelovao na uri klanjanja
15. 4. Veliki ponedjeljak
* Katedrala – klanjanje
16. 4. Veliki utorak
* Ordinarijat – predstavljanje Uskrsne poruke za medije
* Ordinarijat - sudjelovao na zatvaranju Dana kršćanske kulture te dodijeli nagrade „Andrija Buvina“
17. 4. Velika srijeda
* Ordinarijat – Uskršnji doručak s djelatnicima i suradnicima Ordinarijata
* Katedrala - predvodio euharistijsko slavlje i završetak četrdesetosatnog klanjanja
* Katedrala – predvodio svečanu molitvu časoslova
18. 4. Veliki četvrtak
* Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje posvete ulja
*Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje Večere Gospodnje
19. 4. Veliki petak
* Katedrala – predvodio svečanu molitvu časoslova
* Katedrala – predvodio obrede Velikog petka
20. 4. Velika subota
* Ordinarijat – primio i čestitao blagdane predstavnicama raznih redova časnih sestara koje djeluju na području Splita
* Svećenički dom – posjetio starije i bolesne svećenike
* Katedrala – predvodio Vazmeno bdijenje
21. 4. Uskrs – Vazam: Nedjelja Uskrsnuća Gospodnjeg
* Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje
* Zatvor, Bilice – predvodio euharistijsko slavlje
22. 4. Vazmeni Ponedjeljak
* Đakovo – sudjelovao na ređenju mons. Ivana Ćurića, pomoćnog biskupa đakovačko-osječkog
23. 4. Vazmeni utorak
Kaštel Sućurac – predvodio euharistijsko slavlje
25. 4. Vazmeni četvrtak
* Split – posjetio časne sestre Klarise u samostanu sv. Klare
* Katedrala – prisustvovao otvaranju relikvijara sv. Dujma i predvodio molitvu Večernje
* Klis – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
26. 4. Vazmeni petak
* Sinj – Ruda – Ugljane – sudjelovao na godišnjem izletu djelatnika i suradnika Ordinarijata
27. 4. Vazmena subota
* Split, Gospa od Zdravlja – podijelio sakramente kršćanske inicijacije odraslima
* Split, Trstenik – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
28. 4. Druga Vazmena nedjelja
* Klis – sveta potvrda
* Zagreb – sudjelovao na misi zahvale za djelovanje u RH mons. Giuseppea Pinta, apostolskog nuncija
29. 4. Sv. Katarina Sijenska, dj. i n.., zaštitnica Europe
* Split, Visoka – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
30. 4. Sv. Venancije b. i mč.
* Split, Žnjan – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
1. 5. Sv. Josip radnik
* KBC Split – u zajedništvu s kardinalom Pietrom Parolinom, državnim tajnikom Svete Stolice i drugim nad/biskupima pohodio mons. Antu Jozića, novoimenovanog nadbiskupa Cisse
* Ordinarijat – susreo se s kardinalom John Tongom, apostolskim administratorom u Hong Kongu
2. 5. Sv. Atanazije, b. i n.
* Split, Mejaši – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
3. 5. Sv. Filip i Jakov, apostoli
* Ordinarijat – primio delegaciju međunarodnog časopisa „Communio“
* Sinj – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
4. 5.
* Split, Visoka – sveta potvrda
5. 5. Treća vazmena nedjelja
* Split, Žnjan – sveta krizma
* Split, Mejaši – sveta krizma
6. 5.
* Split, Katedrala – predvodio svečanu molitvu Večernje tijekom koje su prepozit Prvostolnog kaptola mons. Nediljko Ante Ančić i gradonačelnik grada Splita gosp. Andro Krstulović Opara svečano otvorili moćnik sv. Dujma
7. 5. Sv. Dujam, zaštitnik Grada i Nadbiskupije
* Katedrala – Riva – sudjelovao na procesiji i koncelebrirao na svečanom euharistijskom slavlju koje je predvodio mons. Zdenko Križić, gospićko-senjski biskup
* Split, sv. Frane – sudjelovao u humanitarnoj akciji „Ključ života“ kojom su se prikupljala sredstva za dječji odjel Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju KBC-a Split
8. 5.
* Ordinarijat – primio gđu. Tetianu Stawnychy, direktoricu Odbora za pomoć Crkvi srednje i istočne Europe Biskupske konferencije Sjedinjenih Američkih Država.
* Ordinarijat – primio p. Dalibora Renića, isusovačkog provincijala
9. 5.
* Imotski – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
10. 5.
* Trilj – predvodio misu zadušnicu za pokojnog don Luku Jozića
* Split, Gospa od Zdravlja – predvodio euharistijsko slavlje i molitveno bdijenje za duhovna zvanja
11. 5.
* Sinj – sveta krizma
* Runovići – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
12. 5. Četvrta vazmena nedjelja: Nedjelja Dobrog Patira
* Runovići – sveta krizma
* Imotski – sveta krizma
13. 5. Gospa Fatimska
* Split, Blatine – Škrape – predvodio euharistijsko slavlje
14. – 16. 5.
* Zagreb – sudjelovao na 58. plenarnom zasjedanju HBK
18. 5.
* Ordinarijat – primio predstavnike udruga SKAC i MAGIS
* Gata – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
* Tugare – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
19. 5. Peta vazmena nedjelja
* Gata – sveta krizma
* Tugare – sveta krizma
21. 5.
* Jesenice – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
22. 5.
* Vepric – svećenički dan
23. 5.
* Podstrana – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
24. 5. Marija pomoćnica kršćana
* Split, Kman –predvodio euharistijsko slavlje
25. 5.
* Split, Sv. Križ – podijelio svetu krizmu djeci iz Centra za autizam Split
26. 5. Šesta vazmena nedjelja
* Podstrana – sveta krizma
* Jesenice –sveta krizma
27. 5.
* Split, Firule – sudjelovao u predstavljanju endoskopskog stupa za operacije djece kupljen uz pomoć humanitarne akcije „Obitelji za najmanje“ u sklopu 3. NSHKO
29. 5.
* Split, CBS – blagoslovio splitski studio Laudato TV-a
30. 5. Uzašašće Gospodinovo
* Ordinarijat – primio najuspješnije ekipe vjeronaučne olimpijade
* Brda – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
31. 5. Pohod BDM
* Vrlika – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
1. 6. Sv. Justin, mč.
* Brda – sveta krizma
2. 6. Sedma vazmena
* Vrlika – sveta krizma
3. 6.
Katedrala – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
6. 6.
* Split, Poljud – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
7. 6.
* Split, Gospa od Zdravlja – predvodio misu zahvalnicu za kraj akademske godine 2018/2019
9. 6. Pedesetnica – Duhovi
* Katedrala – sveta krizma
10. 6. BDM – Majka Crkve
* Split, Konkatedrala – predvodio euharistijsko slavlje pri susretu crkvenih pokreta i zajednica Splitsko-makarske nadbiskupije
11. 6. Sv. Barnaba, ap.
* Katuni – predvodio misu zadušnicu za pokojnog don Ivana Babića
12. 6.
* Ordinarijat – primio đakone Splitsko – makarske nadbiskupije
13. 6. Sv. Ante Padovanski
* Split, Ordinarijat – sudjelovao na tiskovnoj konferenciji prigodom podjele počasnog doktorata dr. sc. Estheri Gitman
* Split, sv. Frane na obali – predvodio euharistijsko slavlje
14. 6.
Split, HNK – sudjelovao na proslavi Dana Sveučilišta u Splitu
15. 6.
* Split, Sjemenište – predvodio euharistijsko slavlje pri susretu ministranata Splitsko-makarske nadbiskupije
* Rijeka – koncelebrirao na proslavi sv. Vida, dana grada Rijeke i zaštitnika Riječke nadbiskupije
16. 6. Presveto Trojstvo
* Rogotin – predvodio euharistijsko slavlje o proslavi 100. obljetnice samostalnosti župe Presvetog Trojstva u Rogotinu
17. 6.
* Zagreb – sudjelovao na Izvanrednom plenarnom zasjedanju HBK i susretu s Provincijalima i Provincijalkama
20. 6. Tijelovo – Svetkovina Tijela i Krvi Gospodinove
* Split, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje i procesiju
22. 6.
* Split, Konkatedrala – predvodio euharistijsko slavlje tijekom kojeg je podijelio sveti red prezbiterata 15-ici đakona
23. 6. Dvanaesta nedjelja kroz godinu
* Slivno Imotsko – sveta krizma
26. 6.
* Ordinarijat - dodjela nagrada i priznanje za igrače KMNL i MMNL
27. 6.
* Nadbiskupijska klasična gimnazija „Don Frane Bulić“ – predvodio euharistijsko slavlje za kraj školske godine i podijelio maturantima svjedodžbe
* CBS – predvodio euharistijsko slavlje za kraj akademske godine
28. 6. Svetkovina Presvetog Srca Isusova
* Lovret, Školske Sestre Franjevke – predvodio euharistijsko slavlje
29. – 30. 6.
* Bad Cannstatt – sveta krizma
4. 7.
* Ordinarijat – primio mladomisnike i uručio im dekrete o položenom Jurisdikcijskom ispitu
7. 7. Četrnaesta nedjelja kroz godinu
* Trilj – krstio 8. dijete u obitelji Galić, peto dijete u obitelji Petričević i treće dijete u obitelji Šipić
15. 7.
* Ordinarijat – primio gradonačelnicu grada Sinja i izaslanstvo Viteškog alkarskog društva
* Ordinarijat – primio mladomisnike i uručio im prve dekrete
18. 7.
* Ordinarijat – primio s. Tereziju Pervan, novoizabranu provincijalku Služavki Malog Isusa
* Katedrala – koncelebrirao na euharistijskom slavlju kojeg je predvodio kardinal Gaultiero Basseti, nadbiskup Perugie
* Ordinarijat – susreo se s kardinalom Gaultierom Bassetiem, nadbiskupom Perugie i predsjednikom Talijanske biskupske konferencije i s drugim biskupima iz pokrajine Umbrije
27. 7. Sv. Klement Ohridski, Gorazd i drugovi
* Metković, sv. Nikola b., - predvodio euharistijsko slavlje na prvom susretu duhovnih zvanja iz doline Neretve
* Ordinarijat – primio kardinala Angela De Donatisa, Papina vikara za Rim i njegove suradnike
2. 8. Gospa od Anđela
* Imotski – predvodio euharistijsko slavlje
4. 8. Osamnaesta nedjelja kroz godinu
* Sinj – prisustvovao na 304. viteškoj igri Alke
10. 8.
* Solin – predvodio euharistijsko slavlje na početku hodočašća mladih Splitsko – makarske nadbiskupije Gospi Sinjskoj
11. 8. Devetnaesta nedjelja kroz godinu, sv. Klara
* Samostan sestara Klarisa – predvodio euharistijsko slavlje
14.8.
*Kašel Novi – sudjelovao u proslavi 100. godišnjice nošenja slike Gospe od Stomorije
15. 8., Uznesenje BDM – Velika Gospa
*Sinj – predvodio procesiju i euharistijsko slavlje o svetkovini Velike Gospe
*Split – predvodio procesiju i euharistijsko slavlje u svetištu Gospe od Pojišana
16. - 18. 8.
*Vepric – susreo se s bogoslovima Splitsko-makarske nadbiskupije
26. 8.
* Sjemenište – sudjelovao na otvaranju Katehetske ljetne škole
27. – 29.8.
* Blidinje, Masna Luka - sudjelovao na duhovnim vježbama za mlađe svećenike Splitsko-makarske nadbiskupije
5.9.
*Siverić – predvodio misu zadušnicu za pokojnog don Krstu Tomića
6.9.
*Katedrala, Split – predvodio euharistijsko slavlje te podijelio kanonske mandate vjeroučiteljima
7. 9.
*Vepric – koncelebrirao na euharistijskom slavlju kojeg je predvodio mons. Želimir Puljić, nadbiskup zadarski
8. 9. Rođenje BDM (Mala Gospa)
*Solin – predvodio procesiju i euharistijsko slavlje prigodom blagdana Male Gospe
*Solin – koncelebrirao na večernjem euharistijskom slavlju kojeg je predslavio mons. Petar Palić, biskup hvarski
9.9.
*NKG „Don Frane Bulić“, Split – predvodio svečano euharistijsko slavlje i zaziv Duha Svetoga prigodom početka nove školske godine
14.9. Uzvišenje svetoga križa
*Mostar - sudjelovao u proslavi 50. godišnjice svećeničkog ređenja mons. Ratka Perića
15.9. Dvadeset i četvrta nedjelja kroz godinu
*Split, sv. Frane na Obali - predvodio euharistijsko slavlje tijekom kojega je krstio malu Mariju, peto dijete u obitelji Angele i Stipe Pletikose
18.9.
* Vepric – studijski dan svećenika Splitsko-makarske nadbiskupije
20.9. Sv. Andrija Kim Taegon i drugovi
* Samostan Gospe od Zdravlja, Split – sudjelovao na XXXV. Redovničkim danima
22.9. Dvadeset i peta nedjelja kroz godinu
* Palača Milesi, Split – sudjelovao na predstavljanju knjige „Studije o Splitskom evangelijaru“
23.9. Sv. Pio iz Pietrelcine
* Sjemenište, Split – predvodio euharistijsko slavlje i sudjelovao na proslavi Dana Caritasa Splitsko-makarske nadbiskupije
24.9.
* Poljud, Split – predvodio euharistijsko slavlje za početak nove sezone KMNL
26.9.
* Gospa od Zdravlja, Split – predvodio euharistijsko slavlje i zaziv Duha Svetoga za srednjoškolce i njihove profesore
27.9. Sv. Vinko Paulski
* Samostan sestara milosrdnica, Split – predslavio euharistijsko slavlje o spomendanu sv. Vinka Paulskog, utemeljitelja reda Sestara Milosrdnica
28.9.
* Katolički bogoslovni fakultet, Split - Sudjelovao na svečanoj promociji za odgojiteljice koje su završile jednogodišnji teološko-katehetski program cjeloživotnog učenja za odgojiteljice u vjeri u predškolskim ustanovama
28. – 29. 9.
*Šibenik - sudjelovao na proslavi sv. Mihovila, zaštitnika grada Šibenika
30. 9. Sv. Jeronim
* Katolički bogoslovni fakultet, Split – predvodio euharistijsko slavlje za početak nove akademske godine
1. - 2. 10. Sv. Stjepan, papa i mučenik
* Hvar- sudjelovao na proslavi sv. Stjepana I., pape i mučenika
4. 10. Sv. Franjo Asiški
* Trstenik – predvodio euharistijsko slavlje
5. – 6. 10. Dvadeset i sedma nedjelja kroz godinu
* Metković – predvodio euharistijsko slavlje i sudjelovao na proslavi 300. godina župe sv. Ilije
7. – 13. 10.
* Poljska - sudjelovao na hodočašću vjernika Splitsko-makarske nadbiskupije stopama Ivana Pavla II.
15. 10. Sv. Terezija Avilska
* Požega - predvodio euharistijsko slavlje povodom svetkovine sv. Terezije Avilske
16. – 18. 10.
* Zagreb – sudjelovao na 59. Plenarnom zasjedanju HBK
19. 10.
* Krašić – sudjelovao na 7. hrvatsko-slovenskom susret katolika
20. 10. Dvadeset i deveta nedjelja kroz godinu
* Makarska - predvodio euharistijsko slavlje i sudjelovao na proslavi 50. godina župe Kraljice Mira
22. 10.
* Ordinarijat – primio kandidate za sveti red đakonata na naslov Splitsko-makarske nadbiskupije
* CBS, Split – predvodio euharistijsko slavlje prigodom obećanja kandidata za sveti red đakonata
23. 10.
* KBF, Split – sudjelovao na otvaranju 25. međunarodnog teološkog simpozija KBF-a u Splitu, na temu „Crkva između iseljavanja i useljavanja“
27. 10. Trideseta nedjelja kroz godinu
* Sv. Nikola, Metković – predvodio euharistijsko slavlje tokom kojeg je zaredio osmoricu novih đakona
28. 10. Sv. Šimun i Juda Tadej
* Kampus, Split - predvodio euharistijsko slavlje za početak nove akademske godine
30. 10.
* Ordinarijat – primio u završni susret svojih pastirskih pohoda svećenike Katedralnog dekanata
* Ordinarijat – primio u posjet Veleposlanicu Republike Bugarske u Republici Hrvatskoj Genku Vasilevu
31. 10.
* Dječji dom Maestral, Split – posjetio štićenike Dječjeg doma Maestral
1. 11. Svi Sveti
* Lovrinac, Split – predvodio euharistijsko slavlje i molitvu odrješenja za sve pokojne
4. 11. Sv. Karlo Boromejski
* Caritas, Split - primio učenike i studente stipendiste sa njihovim roditeljima te im podijelio stipendije u organizaciji Caritasa Splitsko-makarske nadbiskupije
6.11.
* Ordinarijat – primio u završni susret svojih pastirskih pohoda svećenike Konkatedralnog dekanata
8.11. Bl. Gracija Kotorski
* Ordinarijat – primio u posjet don Tadeusza Rozmusa savjetnika vrhovnog poglavara Salezijanske družbe za Središnju i Sjevernu Europu
10. 11. Trideset i druga nedjelja kroz godinu
*Vinjani Donji - predvodio euharistijsko slavlje i obred posvete oltara u crkvi sv. Roka
11. 10. Sv. Martin Tourski
* Kotišina - predvodio euharistijsko slavlje i blagoslovio obnovljenu crkvu sv. Martina u župi sv. Ivana Krstitelja
14.11. Sv. Ivan Trogirski
*Trogir, Katedrala - predvodio svečanu procesiju i euharistijsko slavlje povodom svetkovine sv. Ivana Trogirskog, zaštitnika Grada
16. 11.
* Mlinište – predvodio euharistijsko slavlje za pokojne roditelje
17. 11. Trideset i treća nedjelja kroz godinu
* Sičani - predvodio euharistijsko slavlje o blagdanu sv. Nikole Tavelića
21. 11. Prikazanje Blažene Djevice Marije – Gospa od Zdravlja
* Split, Gospa od Zdravlja – predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Makarska, Katedrala sv. Marka – predvodio svečano euharistijsko slavlje prigodom proslave svetoga Klementa, mučenika, zaštitnika župe
23. 11.
* Nadbiskupsko sjemenište – prisustvovao na stručnom skupu za vjeroučitelje Splitsko-makarske nadbiskupije
23.-24. 11. Isus Krist – Kralj svega stvorenoga
* Varaždin – sudjelovao na biskupskom ređenju mons. Bože Radoša novog Varaždinskog biskupa
26. 11.
* Ordinarijat – primio članove Neokatekumenskog puta
28. 11.
* Ordinarijat – sudjelovao na svečanoj akademiji i studijskim danom povodom proslave 50. obljetnice ponovne uspostave Splitske metropolije
*Katedrala – predvodio svečano euharistijsko slavlje povodom proslave 50. obljetnice ponovne uspostave Splitske metropolije
4. 12.
* Vepric – predvodio euharistijsko slavlje i sudjelovao na adventskoj rekolekciji za svećenike Splitsko-makarske nadbiskupije
5.12.
* Split, Sjemenište – sudjelovao u promociji Zbornika učeničkih literarnih i likovnih radova „Na koljenima djeda i bake“
6. 12. Sv. Nikola, b.
* Sv. Nikola, Metković – predvodio svečano euharistijsko slavlje povodom 50. obljetnice postojanja župe sv. Nikole
7.12. Sv. Ambrozije
* Split, HNK-a – sudjelovao na obilježavanju 20. obljetnice smrti dr. Franje Tuđmana
8.12. Druga nedjelja došašća
* Vid - predvodio svečano euharistijsko slavlje tijekom kojeg je krstio malenog Ivana, šesto dijete u obitelji Marijane i Dene Kaleba
9.12. Bezgrešno začeće BDM
* Split, CBS – predvodio euharistijsko slavlje i sudjelovao na svečanoj akademiji
12.12.
* Ordinarijat – božićno primanje za ravnateljice i ravnatelje predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova
14. 12.
Split, Samostan sestara Anćela- predvodio euharistijsko slavlje na blagdan sv. Marije Crucifikse, utemeljiteljice sestara Anćela
15.12. Treća nedjelja došašća
* Makarska, katedrala sv. Marka – predvodio euharistijsko slavlje tijekom kojeg je krstio malenoga Luku
17.12.
* Ordinarijat – primio načelnika PU Splitsko-dalmatinske gospodina Dražena Viteza i voditelja Odjela za prevenciju PU Splitsko-dalmatinske gospodina Paška Ugrina
18. 12.
* Ordinarijat – predstavljanje Božićne poruke za medije
19.12.
* Ordinarijat – božićno primanje za vjernike te političke, kulturne i društvene djelatnike grada Splita i Splitsko-dalmatinske županije
22.12. Četvrta nedjelja došašća
* Split, Neslanovac – predvodio svečano euharistijsko slavlje povodom 25. godina župe sv. Marka tijekom kojeg krstio četvrto dijete u obitelji Dragana i Andree Vujčić
* Split, Gospa od Zdravlja – predvodio adventsku duhovnu obnovu za redovnice grada Splita i okolice
24. 12. Badnjak
* Split, Svećenički dom – pohodio umirovljene svećenike Splitsko-makarske nadbiskupije
25. 12., Božić - Rođenje Gospodinovo
* Katedrala - predvodio svečanu svetu misu polnoćku
* Katedrala - predvodio svečanu danju misu
* Split, Zatvor - predvodio euharistijsko slavlje za osobe lišene slobode
26. 12., sv. Stjepan Prvomučenik
* Split, samostan Kćeri Božje ljubavi – predvodio euharistijsko slavlje i posjetio korisnike doma za starije o kojima se brinu časne sestre
* Split, Sustipan - predvodio svečano euharistijsko slavlje
27. 12., Sv. Ivan, ap . ev.
* Split – posjetio časne sestre Klarise u samostanu sv. Klare
28. 12., Nevina dječica, mč.
* Split – posjetio časne sestre Klarise u samostanu sv. Klare
29. 12., Sv. Obitelj Isusa, Marije i Josipa
* Split, Sukoišan, predvodio svečano euharistijsko slavlje
31. 12.
* Katedrala - predvodio euharistijsko slavlje kao zahvalnicu za proteklu građansku godinu