Splitsko-makarski nadbiskupi
1. 1.
* Katedrala – povodom Svetkovine Svete Bogorodice Marije, Dana Mira i početka Nove godine predsjedao euharistijskim slavljem uz zaziv Duha Svetoga
6. 1.
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom svetkovine Bogojavljenja
8. 1.
* Split – Zenta – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom posjete Domu za starije i nemoćne osobe
10. 1.
* Ordinarijat – predsjedao redovitom sjednicom biskupa Splitske metropolije
11. 1.
* Ordinarijat – primio dr. fra Željka Tolića, provincijala Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja
15. 1.
* Zadar – sudjelovao u proslavi sv. Stošije, zaštitnice Nadbiskupije
17. 1.
* Zagreb – sudjelovao na redovitoj sjednici Stalnog vijeća HBK
18. 1.
* Ordinarijat – predsjedao redovitom sjednicom dekana Splitsko-makarske nadbiskupije
20. 1.
* Mlinište – predsjedao misom zadušnicom za pokojne roditelje
21. 1.
* Katedrala – predsjedao ekumenskom molitvom u Tjednu molitve za jedinstvo kršćana
22. 1.
* Ordinarijat – primio dr. fra Darka Teperta, kanonskog vizitatora za Franjevačku provinciju sv. Jeronima
23. 1.
* Zagreb – sudjelovao na izvanrednom plenarnom zasjedanju HBK
24. 1.
* Zagreb – predsjedao sjednicom Vijeća HBK za sjemeništa i duhovna zvanja
25. 1.
* Zagreb – predsjedao sjednicom Hrvatskog katoličkog biblijskog djela i Biblijskog instituta KBF-a Sveučilišta u Zagrebu
29. 1.
* Opuzen – predsjedao euharistijskim slavljem i krstio četvrto dijete u obitelji Tošić
30.-31. 1.
* Sarajevo – sudjelovao na redovitom godišnjem zasjedanju biskupa HBK i BK BIH
2.-3. 2.
* Dubrovnik – sudjelovao na proslavi sv. Vlaha
5. 2.
* Kotor – sudjelovao na proslavi sv. Tripuna
7. 2.
* Ordinarijat – predsjedao sjednicom Metropolitanskog kaptola
10. 2.
* Krašić – prigodom spomendanabl. Alojzija kard. Stepinca, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
11. 2.
* Split-bolnica Firule, prigodom Dana bolesnika, posjetio bolnicu i predsjedao euharistijskim slavljem
16. 2.
* Ordinarijat – primio predstavnike zajednice Fokolarina u Splitu
17. 2.
* Ordinarijat – primio dekana i prodekane KBF-a Sveučilišta u Splitu
19. 2.
* Split-Škrape, predsjedao euharistijskim slavljem
20. 2.
* Ordinarijat – primio fra Viktora Papeža, kanonskog vizitatora za Franjevačku provinciju Presvetog Otkupitelja
21. 2.
* Zmijavci – sudjelovao na Vjeronaučnoj olimpijadi za osnovne i srednje škole na nadbiskupijskoj razini
22. 2.
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom Čiste srijede -Pepelnice
24. 2.
* Ordinarijat – predsjedao sjednicom Vijeća za obilježavanje stote obljetnice rođenja i pete obljetnice preminuća nadbiskupa dr. Frane Franića
29. 2.
* Vepric –sudjelovao u korizmenoj duhovnoj obnovi svećenika naše nadbiskupije
3. 3.
* Sjemenište – sudjelovao na Stručnom skupu vjeroučitelja u osnovnim školama
4. 3.
* Makarska – predsjedao euharistijskim slavljem povodom obilježavanja preminuća Sluge Božjega o. fra Ante Antića
6. 3.
* KBF – Predavanja
7. 3.
* Nadbiskupija – primio mons. Adriana Langa, biskupa biskupije Inhambane (Mozambik)
10. 3.
* Vepric – predsjedao euharistijskim slavljem povodom susreta roditelja učenika Nadbiskupijske klasične gimnazije
11. 3.
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom instalacije trojice novih kanonika Prvostolnog kaptola
13. 3.
* KBF – Predavanja
15. 3.
* Ordinarijat – predsjedao sjednicom za pripremu Simpozija o 100. obljetnici rođenja preminulog nadbiskupa, mons. Frane Franića
16. 3.
* Ordinarijat – predsjedao sjednicom Organizacijskog odbora za proslavu sv. Dujma
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
17. 3.
* Konkatedrala – predsjedao misom zadušnicom za pokojnog nadbiskupa Franu Franića
18. 3.
* Prugovo – posveta novog oltara
* Sjemenište – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom susreta Pokreta fokolara
19. 3.
* Samostan sv. Ane (Varoš) – predsjedao euharistijskim slavljem povodom svetkovine sv. Josipa
* Split-Mertojak – predsjedao euharistijskim slavljem povodom 20. obljetnice osnivanja župe
20. 3.
Preminuo umirovljeni splitsko-makarski nadbiskup i metropolit Ante Jurić
21. 3.
* Ordinarijat – primio bogoslove koji primaju službe lektorata i akolitata
22. 3.
* Ordinarijat – primio članove neokatekumenskog puta u Splitu
* CBS – predsjedao euharistijskim slavljem povodom postavljanja u službu akolita
23. 3.
* Konkatedrala – doček Nadbiskupovog lijesa, predsjedao bogoslužjem časova za pokojne
24. 3.
* Konkatedrala – sprovod umirovljenog splitsko-makarskog nadbiskupa i metropolita Ante Jurića
25. 3.
* Makarska – korizmeni pohod južnome dijelu Nadbiskupije
* Sjemenište – prisustvovao akademiji povodom svetkovine Blagovijesti, zaštitnice Sjemeništa i Gimnazije
26. 3.
* Sjemenište – predsjedao euharistijskim slavljem povodom liturgijskog spomena svetkovine Blagovijesti
27. 3.
* KBF - predavanja
29. 3.
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
30. 3.
* Split-Marjan – predvodio tradicionalni Križni put grada Splita
1. 4. VELIKI TJEDAN
* Katedrala – na Cvjetnicu blagoslovio grančice masline te predsjedao svečanim euharistijskim slavljem Nedjelje Muke Gospodnje
2. 4.
* Ordinarijat – u dvorani Ivana Pavla II. sudjelovao u radu tribine „Ivan Pavao II. i nova evangelizacija“
3. 4.
* Ordinarijat – predstavljanje Uskrsne poruke i susret s medijskim djelatnicima
* Ordinarijat – sudjelovao u zatvaranju manifestacije Dani kršćanske kulture te dodijeli nagrade BUVINA akademiku Josipu Bratuliću
4. 4.
* Katedrala - predsjedao euharistijskim slavljem povodom završetka 40 – satnog klanjanja
* Katedrala - uz sudjelovanje kanonika Prvostolnog kaptola i bogoslova predsjedao svečanim časoslovom
5. 4. VELIKI ČETVRTAK
* Katedrala - predsjedao svečanim euharistijskim slavljem s obredom blagoslova i posvete ulja te se susreo sa svećenicima u Sjemeništu
* Katedrala – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem Mise Večere Gospodnje
6. 4. VELIKI PETAK
* Katedrala – uz sudjelovanje kanonika i bogoslova predsjedao svečanim časoslovom
* Katedrala – predvodio obrede Muke Gospodnje
7. 4. VELIKA SUBOTA
* Katedrala – uz sudjelovanje kanonika i bogoslova predsjedao svečanim časoslovom
* Nadbiskupija – primio predstavnice redovnica koje djeluju u Nadbiskupiji te im čestitao Uskrs
* Svećenički dom – posjetio naše umirovljene i bolesne svećenike te im čestitao Uskrs
* Katedrala – predsjedao liturgijom Vazmenog bdijenja
8. 4 USKRS
* Katedrala – predsjedao svečanim vazmenim euharistijskim slavljem
* Zatvor Bilice – predsjedao euharistijskim slavljem i čestitao Uskrs osobama lišenim slobode
10. 4.
* KBF – predavanja
15. 4.
* Split-Dobri, krizma
16. 4.
* Konkatedrala – susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
17. – 20. 4.
* Zagreb – proljetno Plenarno zasjedanje Hrvatske biskupske konferencije
21. 4.
* Konkatedrala – krizma
* Drvenik (kod Makarske) - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
22. 4.
* Drvenik – krizma
24. 4.
* KBF – predavanja
26. 4.
* Split-Varoš, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
27. 4.
* Split-Brda, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
28. 4.
* Sjemenište – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom susreta sjemeništaraca
* Slivno-Ravno, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Opuzen - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
29. 4.
* Slivno-Ravno, krizma
* Opuzen – krizma
30. 4.
* Cista Velika - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
1. 5.
* Cista Velika – krizma
* Metković – predsjedao euharistijskim slavljem u crkvi sv. Ilije prigodom 100. obljetnice djelovanja sestara Služavki Maloga Isusa
2. 5.
* Zagreb – sudjelovao u radu izaslanika Biskupskih konferencija Europe (CCEE), predstojnika Vijeća za sjemeništa i duhovna zvanja
4. 5.
* HNK Split – sudjelovao na svečanoj sjednici Gradskog vijeća povodom svetkovine sv. Dujma
5. 5.
* Stara gradska vijećnica – otvorio izložbu Iz riznice Katedrale sv. Dujma
6. 5.
* Split-Brda, krizma
* Split-Varoš, krizma
* Katedrala – predsjedao svečanom večernjom uoči svetkovine sv. Dujma
7. 5. SV. DUJAM
* Katedrala – Obala, svečanu procesiju i misno slavlje povodom svetkovine svetog Dujma, Zaštitnika grada i Nadbiskupije, predvodio preuzvišeni gospodin mons. Egidije Živković, biskup Željezna u Austiji
11. 5.
* OtrićStruge - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Plina-Stablina - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
12. 5.
* Konkatedrala – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom Kongresa bogoslova Crkve u Hrvata
* Katedrala – predsjedao svečanom večernjom u zajedništvu sa svim bogoslovima
13. 5.
* OtrićStruge – krizma
* Plina-Stablina – krizma
15. 5.
* KBF – predavanja
* Kaštel Kambelovac - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
17. 5.
* KBF – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom Dana fakulteta; prisustvovao Akademskom činu i podijelio diplome i nagrade studentima
* Split-Meje - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
18. 5.
* Okruk-o. Čiovo - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
19. 5.
* Kaštel Kambelovac – krizma
* Split-Kman - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
20. 5.
* Okruk-o.Čiovo – krizma
22. 5.
* KBF- predavanja
* Split-Ravne Njive - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
23. 5.
* Vepric – predsjedao radom svećeničke skupštine
25. 5.
* Split-Kman - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
26. 5.
* Split-Kman – krizma
* Katedrala – susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
27. 5.
* Split-Ravne Njive – krizma
* Katedrala – krizma
29. 5.
* KBF – predavanja
* Split-Sućidar - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
31. 5.
* CBS – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom primanja u službu lektora
1. 6.
* Zavojane - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
2. 6.
* Split-Sućidar – krizma
2. – 6. 6.
* Rim – posjet Papinskom hrvatskom zavodu sv. Jeronima
8. 6.
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
9. 6.
* Kučiće - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
10. 6.
* Svinišće – krizma
* Kučiće – krizma
11. – 12. 6.
* Zagreb – izvanredno plenarno zasjedanje HBK
13. 6.
* Split-Poljud – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom blagdana sv. Ante
15. 6.
* Krstatice - predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom svetkovine Presvetog Srca Isusova
* Split-Manuš – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
16. 6.
* Vepric – predsjedao euharistijskim slavljem povodom metropolitanskog susreta ministranata
* Zaostrog - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Podaca – blagoslovio novoizgrađenu kapelicu sv. Križa
17. 6.
* Zaostrog – krizma
19. 6.
* Katedrala – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom završetka akademske godine 2011/2012 (Te Deum)
20. 6.
* Ordinarijat – primio ovogodišnje đakone, kandidate za sveti red prezbiterata
21. 6.
* Sjemenište - predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom završetka školske godine 2011/2012 (Te Deum); podijelio maturalne diplome i nagrade učenicima
* KBF- ispiti
* Ordinarijat – primio predstavnike Katoličke malonogometne lige
24. 6.
* Katedrala – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem te zaredio četvoricu novih prezbitera
28. 6.
* Ordinarijat – primio mladomisnike i uručio im prve dekrete
* Cista Provo - susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
29. 6.
* Cista Provo – krizma
2. – 5. 7.
* Lištani (BIH) – prisustvovao duhovnim vježbama svećenika Nadbiskupije zaređenih zadnjih 10 godina
5. 7.
* KBF – ispiti
6. – 8. 7.
* München (Kempten) – pohod Hrvatskoj katoličkoj misiji, slavlje sv. Potvrde
9. 7.
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
14. 7.
* Split – prisustvovao svečanom otvorenju kulturne manifestacije „Splitsko ljeto“
17. 7.
* Ordinarijat – primio članove Viteškog alkarskog društva iz Sinja
18. 7.
* Ordinarijat – primio gradonačelnika grada Splita, g. Željka Keruma i suradnike
28. 7.
* Omiš – prisustvovao Superfinalu, završnici Festivala dalmatinskih klapa, Omiš 2012.
29. 7.
* Trogir-sv. Marta (Bijaći) – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
2. 8.
* Imotski - predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom blagdana Gospe od Anđela i Dana grada Imotskog
4. 8.
* Dubrava - predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom blagdana sv. Arnira, drugog zaštitnika Nadbiskupije
5. 8.
* Sinj – prisustvovao kulturnoj manifestaciji „Sinjska alka“
11. 8.
* Split-samostan ss. Klarisa - predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom blagdana sv. Klare
* Solin – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom Nadbiskupijskog hodočašća mladih Gospi Sinjskoj
15. 08. VELIKA GOSPA
* Sinj, predvodio procesiju ulicama grada i svečano euharistijsko slavlje
* Pojišan, predvodio procesiju od Katedrale do Pojišana te predsjedao euharistijskim slavljem
16. 8.
* Mimice - predsjedao svečanim euharistijskim slavljem povodom blagdana sv. Roka, suzaštitnika župe
17. – 26. 8.
* Godišnji odmor
24. – 25. 8.
* Vepric, sudjelovao na susretu bogoslova Splitsko-makarske nadbiskupije
1. 9.
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem za prosvjetne djelatnike te uručio kanonske mandate vjeroučiteljima
3. – 5. 9.
* Karmel Sv. Ilije, Zidine (BiH), sudjelovao na permanentnom obrazovanju mlađih svećenika
4. 9.
* Kupres (BiH), predsjedao euharistijskim slavljem u župnoj crkvi u sklopu permanentnoga obrazovanja mlađih svećenika
7. 9.
* Vepric, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem i predvodio procesiju sa svijećama uoči blagdana Rođenja Marijina
8. 9.
* Solin, predvodio procesiju ulicama grada i predsjedao svečanim euharistijskim slavljem na blagdan Rođenja Marijina
* Solin, predsjedao večernjim euharistijskim slavljem na blagdan Rođenja Marijina
9. 9.
* Dobranje (Neretva), predvodio procesiju i predsjedao euharistijskim slavljem povodom početka proslave četiristote obljetnice posvete crkve
10. 9.
* Sjemenište, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom početka Katoličke malonogometne lige
11. 9.
* Zagreb, sjednica Stalnoga vijeća HBK
14. 9.
* Split, nazočio otvorenju nove zgrade Medicinskoga fakulteta
18. – 20. 9.
* Plitvice, kao predsjednik Vijeća HBK za sjemeništa i duhovna zvanja predvodio susret animatora za duhovna zvanja
21. 9.
* Split, predsjedao euharistijskim slavljem u crkvi sv. Katarine Aleksandrijske u sklopu XXVIII. Redovničkih dana u Splitu
24. 9.
*Ordinarijat, primio ravnateljicu Obiteljskoga centra Splitsko-dalmatinske županije gđu. Mariju Jelinović
26. 9.
*Vepric, studijski dan svećenika Splitsko-makarske nadbiskupije
27. 9.
* Split, predsjedao euharistijskim slavljem za srednjoškolce u crkvi Gospe od Zdravlja
28. – 29. 9.
* Šibenik, sudjelovao u proslavi blagdana sv. Mihovila
30. 9.
* Gata, predsjedao euharistijskim slavljem za 96 žrtava srpskoga pokolja godine 1942. te sudjelovao na komemorativnom skupu
* CBS, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom blagdana sv. Jeronima i početka nove odgojne godine
1. 10.
* KBF, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom početka nove akademske godine te sudjelovao na lectio brevis
1. – 2. 10.
* Hvar, sudjelovao u proslavi sv. Stjepana I., pape i mučenika
4. 10.
* Split-Klerikat, prigodom blagdana sv. Franje Asiškoga i susreta franjevačkih i dijecezanskih bogoslova, predsjedao euharistijskim slavljem
6. 10.
* Split-Sustipan, u okviru proslave 800. obljetnice dolaska sv. Franje Asiškoga u Hrvatsku predvodio procesiju Zapadnom obalom i predslavio euharistijsko slavlje na Sustipanu
7. 10.
* Kaštel Lukšić, krstio peto dijete u obitelji Matijaca, četvrto u obitelji Šimundić te prvo u obitelji Kovačević
10. 10.
* Sjemenište, u sklopu susreta zajednica Obnove u Duhu Svetom predslavio misno slavlje te održao razmatranje
11. 10.
* Katedrala, zaziv Duha Svetoga za studente i profesore Sveučilišta
13. 10.
* Sjemenište, predslavio euharistijsko slavlje za maturante god. 1972.
14. 10.
* Katedrala, svečanim euharistijskim slavljem otvorio Godinu vjere za Nadbiskupiju
17. 10.
* Sjemenište, sudjelovao na Tribini za mlade
18. 10.
* Split-Varoš, predvodio euharistijsko slavlje u crkvici sv. Luke
21. 10.
* Kaštel Gomilica, krstio šesto dijete u obitelji Jurkić
22. 10.
* Zagreb, izvanredna plenarna sjednica HBK
23. 10.
* Ordinarijat, primio fra Ljudevita Maračića, provincijala Provincije sv. Jeronima franjevaca konventualaca
* Ordinarijat, primio s. Mariangelu Galić, provincijalku Anćela
25. – 26. 10.
* KBF, sudjelovao na XVIII. međunarodnom teološkom simpoziju
27. 10.
* Katuni, posveta oltara i blagoslov obnovljene crkve
28. 10.
* Bitelić, slavio svetu misu i blagoslovio postaje križnoga puta
* Zasiok, posjetio zajednicu „Ivan XXIII.“
31. 10.
* Zagreb, Stalno vijeće HBK
1. 11.
* Split-Lovrinac, predsjedao euharistijskim slavljem povodom svetkovine Svih svetih
4. – 10. 11.
* Nacionalno zahvalno hodočašće u Rim
13. – 15. 11.
* Zagreb, Jesenska plenarna sjednica HBK
16. 11.
* Mlinište, predsjedao misom zadušnicom za pokojne roditelje
17. 11.
* Ordinarijat, predsjedao sjednicom Pastoralnoga vijeća
* Split-Pojišan, slavio svetu misu za djelatnike Dječjega Caritasa
18. 11.
* Sičani (Dicmo), predsjedao euharistijskim slavljem povodom 40. obljetnice posvete crkve Sv. Nikole Tavelića
21. 11.
* Split-Dobri, Gospa od Zdravlja, predsjedao euharistijskim slavljem
* Makarska, sv. Klemento, predsjedao euharistijskim slavljem
22. 11.
* CBS, ispovijest vjere i obećanja kandidata za sveti red đakonata
24. 11.
* Sjemenište, otvorio stručni skup za vjeroučitelje Splitsko-makarske nadbiskupije
* Vepric, slavio svetu misu za sudionike seminara za zborovođe Splitsko-makarske nadbiskupije
25. 11.
* Priko-Omiš, podijelio sveti red đakonata petorici bogoslova na naslov Splitsko-makarske nadbiskupije te trojici franjevaca Provincije Presvetog Otkupitelja
26. 11.
* Ordinarijat, dodijelio Caritasove studentske stipendije
28. 11.
* Ordinarijat, predstavljanje knjige Djetinjstvo IsusovoJosephaRatzingera - pape Benedikta XVI.
30. 11.
* Ordinarijat, primio dr. Aziza ef. Hasanovića, zagrebačkoga muftiju i predsjednika Mešihata Islamske zajednice u Republici Hrvatskoj
29. 11. – 1.12.
* Split, sudjelovao na znanstvenome simpoziju o životu i radu nadbiskupa Frane Franića prigodom stote obljetnice rođenja
3. 12.
* Sv. Frane na Obali, slavio misu zornicu uz prijenos na Radio Mariji
5. 12.
* Vepric, adventska duhovna obnova svećenika
6. 12.
* Metković, predvodio euharistijsko slavlje na blagdan sv. Nikole te blagoslovio novi pastoralni centar „Otac Ante Gabrić“
7. 12.
* Split, sudjelovao na proslavi Dana Sveučilišta
8. 12.
* CBS, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem na svetkovinu Bezgrješnoga začeća blažene Djevice Marije, zaštitnice Centralnoga bogoslovnog sjemeništa
9. 12.
* Sjemenište, predsjedao euharistijskim slavljem
12. 12.
* Zagreb, Stalno vijeće HBK
15. 12.
* Split – samostan anćela, predvodio euharistijsko slavlje povodom početka proslave 200. obljetnice rođenje utemeljiteljice s. Marije Krucifikse
17. 12.
* Split-Visoka, predvodio svetu misu zornicu
18. 12.
* Kaštel Sućurac, predvodio svetu misu zornicu
19. 12.
* Ordinarijat, predstavljanje Božićne poruke i susret s medijskim djelatnicima
20. 12.
* Ordinarijat, božićno primanje i čestitanje za vjernike i svećenike te političke, kulturne i društvene djelatnike grada Splita
* Split-Visoka, nazočio koncertu vokalno-instrumentalnih sastava mladih
21. 12.
* Ordinarijat, sveta misa i susret s djelatnicima Ordinarijata
* Ordinarijat, susret sa suradnicima Ureda za pastoral mladih
22. 12.
* Split-Pojišan, predvodio svetu misu zornicu i blagoslovio kip sv. Pija iz Pietrelcine
23. 12.
* Makarska, predvodio euharistijska slavlja u župi Kraljice mira te u katedrali Sv. Marka
* Split – Gospa od Zdravlja, predvodio duhovnu obnovu za časne sestre grada Splita
25. 12.
* Katedrala, predvodio svetu misu polnoćku sa službom čitanja
* Katedrala, predvodio danju misu
* Split – Zatvor, predvodio euharistijsko slavlje za osobe lišene slobode
26. 12.
* Split – samostan Kćeri Božje ljubavi (Marjan), prevodio euharistijsko slavlje i čestitao Božić
* Split-Sustipan, predvodio euharistijsko slavlje na blagdan sv. Stjepana
27. 12.
* Trogir – samostan benediktinki, pohodio sestre i čestitao Božić
* Split – samostan klarisa, pohodio sestre i čestitao Božić
30. 12.
* Split –Sukoišan, predvodio euharistijsko slavlje na blagdan Sv. Obitelji
31. 12.
* Katedrala, predvodio euharistijsko slavlje kao zahvalnicu za proteklu građansku godinu